Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

A je to tu!

S hrdosťou oznamujeme, že prvá zásielka našich prírodných produktov už dorazila do Českej republiky (a ďalšia je na ceste), kde ich liahne a odovzdáva naša skvelá kolegyňa, pani Michaela Piskořová. Má na starosti náš e-shop pre český a slovenský trh a distribúciu do kamenných predajní. Mimochodom, už teraz môžete nakupovať a voňať v predajni Friendly Place v Brne .

Poďme si najprv pohovoriť o našich inovatívnych obaloch. Dlho sme premýšľali o tom, ako predĺžiť životnosť čistej kvetinovej vody prostredníctvom balenia a ako zabezpečiť sterilné prostredie aj pri použití zákazníkom a ako ju viac chrániť pred svetlom. Jednoducho vám chceme do poslednej kvapky dopriať dokonalú kvalitu našich organických hydrolátov! Výsledok je na svete – 1l a 3l balenia v balení typu bag-in-box. Ide o atraktívnu recyklovanú kartónovú škatuľu s naším originálnym dizajnom. Vnútri je vložené sterilné, certifikované pre potravinársky priemysel, „vrecko“ s výlevkou, najvyššej kvality z Francúzska. Tento viacvrstvový materiál nezanecháva vo svojom obsahu žiadne stopy. Podľa pokynov na zadnej strane otvorte malý otvor na príslušnom mieste – nad českým štítkom – a vytiahnite samotnú zásuvku. Odstráňte ochranný obal a môžete si tento nádherne voňavý poklad „zrolovať“ podľa potreby. Malú fľaštičku s rozprašovačom alebo nádobku môžete mať v kúpeľni, kabelke, zásuvke pracovného stola, všade tam, kde ste zvyknutí mať malé množstvo svojho obľúbeného hydrolitu. Potom zásuvku utrite dezinfekčným prostriedkom, napríklad liehom, aby ste sa uistili, že je čistá, a uložte krásnu škatuľku na tmavé a chladné miesto, kde počká do ďalšieho použitia. Zmestí sa aj do chladničky! Po vyprázdnení našej tašky v krabici ju jednoducho roztrieďte.

Aké sú výhody balenia 100 % kvetinovej vody do vreciek v krabičkách

1. Sterilné prostredie bez prístupu vzduchu – ani po stočení sa do vrecka nedostane vzduch vďaka výpustu, takže kvetová voda je chránená pred kontamináciou

2. Vďaka recyklovanej lepenke ochrana pred svetlom a teplom

3. Predĺženie životnosti výrobku

4. Nízka uhlíková stopa

5. Ekologicky a ekonomicky výhodné balenie

Tak neváhajte, navštívte náš e-shop, vyberte si z našej širokej ponuky a nechajte sa očariť čistými prírodnými produktmi v krásnych, k prírode šetrných obaloch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa