Košík

Neváhajte sa s nami spojiť +421 903 225 961

Doprava zadarmo pri objednávke od od €200

Můj nákup

Chcete sa s nami spojiť?

Volajte: +421 903 225 961

Sledujte nás

Ako sa vyrába ružový olej a ružová voda

Z polí sa poďme spoločne nazrieť do tzv. ružovej destilérne, pretože tu vzniká naše tekuté zlato a bol by hriech Vám neukázať aspoň pár fotiek a popísať Vám celý proces.

Kvety sa vozia priamo z polí v 25 kg vreciach a putujú ihneď do obrovských destilačných nádob, kde sú zaliate vodou a prechádzajú prvou destiláciou. Pretože sa pri nej nedokáže dostatočne oddeliť ružový olej, putuje prvý destilár do ďalších nádob v ktorý je destilovaný po druhýkrát a zložitejšie. Do konca tohto pracovného dňa je hotovo. Druhý destilát unikátnej čistej ružovej vody zaplňuje nádoby a drahocenný ružový olej, je lahší ako voda sa zbiera na jej povrchu. Transformácia magického “tekutého zlata”, ktorý sa pre svojú vysokú cenu ku koncovému zákazníkovi takmer nedostáva je dokončená. Všade panuje ruch, pracovníci privážajú a odvážajú vrecia s pokladmi a vy si pripadáte ako v ľudskom mravenisku. Skúsený technik prechádza medzi jednotlivými nádobami a starostlivo kontroluje celý proces. Kochám sa a vôbec sa mi nechce odísť. Chcem tu zostať čo najdlhšie. Len tak sedieť medzi tou opojnou jedinečnou krásou.

Francúzsky spisovateľ Avelin Claude povedal: “Kdekoľvek zasejeme sny, vykvitnú ruže. ” Verím v sílu snov, vynakladám usilovnú energiu k jeho realizácii a keď sa zadarí skladujem cenné ruže.
Mojím snom je sprostredkovať Vám tu najkrajšiu 100 % ružovú vodu a ružový olej z centra jeho pestovania. Hľadám, cestujem, študujem a uspokojím sa len s tým najlepším, pretože viem , že: “Každá žena je krásná a jedinečná! Každá žena si zaslúži lásku a špeciálnu starostlivosť.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

pri objednávke od €200

Zasielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac info

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

Trust Pay/ PayPal / MasterCard / Visa