Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Biela ruža – sebavedomá a sofistikovaná dáma

Biela farba je symbolom čistoty a nevinnosti. Nevesty nosia biele šaty. Novorodencov zabalíme do bielych oblečkov a plienok. Táto farba je tiež znakom niektorých rehoľných rádov. V modernej dobe považujeme oblečenie v svetlých tónoch za znak elegancie, vkusu a rovnováhy. A presne tak na mňa pôsobí Rosa Alba alebo White Rose. Je to vzdelaná a sofistikovaná dáma, ktorá vás očarí svojou charizmou, sebavedomím a inteligenciou. Nemusí sa na nič hrať, vie, aké sú jej silné stránky, a vie, že je jedinečná.

Vône

Jej vôňa obsahuje zdanlivo podobné zložky ako jej príbuzná damascénska, ale zároveň sa líši svojou rafinovanosťou. Jej nezameniteľnú vôňu si môžete vychutnať v našej 100% kvetovej vode, ktorú ponúkame v bio kvalite. Ak sa damašská ružová voda vyznačuje určitou dávkou sviežosti a zemitosti, po ktorej nasleduje sladkosť, biela ruža vás určite pohladí svojou príjemnou a jemnou sladkosťou. Je to živá pozitívna enegéria.

Certifikácia

Naša dvojica organických kvetinových vôd, Damascénska ruža a Biela ruža, pochádza od najlepších pestovateľov s vlastnou certifikovanou organickou produkciou zapísanou v katalógu Balkan Biocert. Preto bola naša cesta k nemu komplikovaná. Ako viete, polia v okolí Kazanlaku sú posiate damašskými ružami. Biela ruža je preto veľmi vzácna a o to viac v ekologickej kvalite. Zapísať túto dámu medzi ekologických pestovateľov si vyžaduje niekoľko rokov tvrdej práce a čistej starostlivosti. A podľa chemických analýz je tohtoročná ekologická produkcia v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi exkluzívna. Spoluprácu s týmto profesionálom si veľmi ceníme.

100% čistý olej z bielej ruže

Olej z bielych ruží je takmer dvakrát drahší ako olej z ruže damascénskej. Niet divu, že na destiláciu 1 kg oleja je potrebných 6-7 ton čerstvých kvetov. Výnos je preto 2x nižší a cena takmer 2x vyššia. Tento olej je de facto butikovou záležitosťou. Záujem o ňu každoročne rýchlo rastie. Veľký odbyt nachádza najmä v japonskom farmaceutickom a potravinárskom priemysle ako súčasť napr. liečivých cukríkov. Áno, čítate správne. Japonsko je krajina, v ktorej sa ľudia dožívajú vysokého veku a pestovanie vyváženého životného štýlu je tradične veľmi dôležité. Existuje mnoho japonských a bulharských štúdií o účinkoch produktov z bielej ruže. Všeobecne sa hovorí, že má tonizujúci a upokojujúci účinok a zlepšuje dobrú náladu. Pretože, ako sa hovorí, aj vôňa pomáha… preto neváhajte a vyskúšajte túto aristokratku v najlepšej možnej kvalite v ponuke SOZOLE ROSE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa