Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Chytač radosti

Príjemný pocit blaženosti a potešenia, ktorý je RADOSŤ. Vyvolávajú ju drobnosti každodenného života: úsmev, pohladenie, nové poznanie, obľúbená hudba, nápoj alebo vôňa. My ženy na seba niekedy v náhlivosti zabúdame. Nemyslíte? Nad touto otázkou sa zamýšľala aj autorka českého projektu „DHEA – lapač radosti pre ženy“, ktorého súčasťou je jeden z populárnych produktov SoZoLe Rose. Dnes by som vám rada tento projekt predstavila prostredníctvom rozhovoru s jeho autorkou Luciou.

Ahoj Luci, ďakujeme, že si na nás našla čas. Mám na vás niekoľko otázok:

1. Pasca na radosť je skvelý nápad. Ako sa dostal dovnútra?

Na jeseň minulého roka som snívala o adventnom kalendári pre ženy. Neboli tam žiadne sladkosti ani miniatúrne kozmetické výrobky, ale veci, ktoré by ženu potešili a nejakým spôsobom jej pomohli. V tom roku sa advent nekonal, tak som si povedal, že nechám túto myšlienku na pokoji. O niekoľko mesiacov neskôr sa objavila vízia minimalistickej udržateľnej módy a všetka pozornosť sa presunula na ňu. Na konci leta v Španielsku, kam som sa vybral sám, aby som si oddýchol a ponoril sa do seba, som si spomenul na kalendár. Opäť som nestihol advent… ale prečo by to malo byť len na advent? Na druhej strane bude príjemné, ak si ho budeme môcť rozbaliť kedykoľvek počas roka… a tak sa zrodila pasca na radosť.

2. Prečo „DHEA“? Čo to znamená?

Dhea vznikla spojením dvoch slov, ktoré majú pre mňa silný význam. „Dea“ (španielsky bohyňa) znie veľmi podobne ako meno mojej duše. Keď som si to uvedomil, bolo to jasné. Mierne som ho upravila, aby sa písalo pekne, a usmiala som sa nad tým, že som šesť mesiacov tápala v názve značky.

Ako ste sa dostali k našim produktom?

S vašimi produktmi som sa stretol v priebehu Divoké vlasy kde vás Zany odporučil. Hneď ako mi začali dochádzať produkty, ktoré som používala predtým, vyskúšala som vás a používam ich denne.

Čo vás na nich zaujalo?

Vôňa – vonia prírodou. Je to skutočné! A tiež to, ako ich vyrábate a s kým pri ich výrobe spolupracujete. Ide to ruka v ruke s mojimi hodnotami.

Bolo ťažké nájsť všetky ženy, ktoré sú súčasťou vášho projektu? Ako ste ich objavili?

Táto časť bola asi najjednoduchšia. Ženy sledujem už dlho, takže som nemusel hľadať. Jedna spolupráca nevyšla pre prvú várku kvôli časovým obmedzeniam, takže sa teším na ďalšie varianty pascí.

Bude mať kniha The Joy Catcher pokračovanie?

Vidím, že som to prezradil v predchádzajúcej otázke. Áno, pasca bude mať pokračovanie, buď vo variáciách univerzálnej pasce, alebo v rôznych nových vydaniach.

Ďakujem ti Luci a prajem ti krásne a požehnané Vianoce! Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Viac informácií o projekte a tvorcoch jednotlivých darčekov nájdete na stránke dhea.cz .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa