Košík

Neváhajte sa s nami spojiť +421 903 225 961

Doprava zadarmo pri objednávke od od €200

Můj nákup

Chcete sa s nami spojiť?

Volajte: +421 903 225 961

Sledujte nás

Doprava a platba

Aktuálne umožňujeme nasledovné spôsoby dopravy v rámci SR.


a) prepravnou spoločnosťou Packeta
Balíček vám bude doručený kuriérom priamo na dodaciu adresu, ktorú uvediete v objednávke, alebo si ho môžete vyzdvihnúť na výdajnom mieste, ktoré ste vyznačili v objednávke. Cena za prepravu je určovaná podľa sadzobníka dostupného na webe spoločnosti Packeta.


b) prepravou poskytujúcou firmou zaslat.cz , balíček Vám bude doručený kuriérom na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke ako dodaciu adresu. Suma za prepravu je určená sadzobníkom spoločnosti prevádzkujúcej web zaslat.cz
c) osobný odber je možný len pri platbe cez účet vopred a vo vopred dohodnutom čase. V prípade osobného odberu nie je účtovaná doprava, ale môže byť spoplatné balné, ak si to situácia bezpečnej prepravy tovaru vyžaduje.


d) dobierku e shop sozole.sk neposkytuje


e) iný spôsob dopravy je možné dohodnúť pri nadrozmernom objeme objednávky, vždy vopred a písomnou formou. Náklady na takúto službu budú účtované individuálne, podľa skutočnosti a vopred dohodnuté.

Aktuálne umožňujeme nasledovné spôsoby platieb:


a) platbu bankovým prevodom vopred na účet s názvom GLOBAL TRADE SLOVAKIA,s.r.o. IBAN: SK44 1100 0000 0026 2407 4752 vedený v Tatra banke,a.s. Ako variabilný symbol prosím uveďte čislo objednávky. Tovar Vám odošleme po pripísaní platby na účet.


b) platbu platobnou kartou


c) PayPal
Poplatky za úhradu nie sú súčasťou našich tržieb za výber kupujúcim. Poplatky si môže účtovať služba platobná brána a paypal podľa ich aktuálneho sadzobníka.


Údaje sú aktuálne ku dňu 1.11.2022

Doprava zadarmo

pri objednávke od €200

Zasielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac info

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

Trust Pay/ PayPal / MasterCard / Visa