Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

F.A.Q. alebo často kladené otázky

Sme tu pre vás a vaše otázky. Najbežnejšie z nich nájdete tu.

Vaša odpoveď môže byť tu

Moje konto a objednávky

V zákazníckom konte si nastavíte svoje dodacie údaje, ktoré sa tam budú ukladať pre budúce objednávky. Máte neustály prehľad o stave svojej objednávky, ako aj o histórii predchádzajúcich objednávok. Môžete si vytvoriť zákaznícke konto
tu
.

Ako nový používateľ sa môžete prihlásiť na odber noviniek
tu
alebo pri nákupe kliknutím na políčko „prihlásiť sa k odberu noviniek“. Získate 10% zľavu na prvý nákup a prednostné informácie o zaujímavých zľavách, akciách a VIP zľavových kódoch. Stojí to za to!

Objednávky podané do 11:00 hod. budú odoslané v ten istý deň. Objednávky zadané po 11:00 sa odosielajú nasledujúci pracovný deň. Dodanie k vám závisí od zvoleného dopravcu, t. j. 1-3 pracovné dni.

V dolnej časti prihlasovacieho okna nájdete odkaz „zabudnuté heslo“. Po kliknutí naň dostanete do niekoľkých sekúnd e-mail s odkazom na zmenu hesla. Ak e-mail stále neprišiel, skontrolujte si nevyžiadanú poštu (spam).

Samozrejme. Ak sa vaša destinácia nenachádza v ponuke doručenia, neváhajte nás kontaktovať. Vyriešime to!

Samozrejme. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch (po-pia) od 8:00 do 18:00.

Zo zákona máte právo vrátiť nepoškodené a neotvorené výrobky zakúpené v našom e-shope do 14 dní. Neváhajte nás kontaktovať.

Naším partnerom sa môžete stať po dôkladnom vyplnení žiadosti o spoluprácu s VO, ktorú nájdete tu. Čoskoro sa vám ozveme.

Alebo tu.

Produkty a filozofia SoZoLe Rose

Kvetinové vody alebo hydroláty sú 100 % čisté prírodné produkty z parnej destilácie alebo destilácie s vodnou parou, ktoré premieňajú kvety alebo listy bylín na aromatickú kvetinovú vodu. Tieto poklady neobsahujú žiadne konzervačné látky ani prísady. Po destilácii sa ochladia, prefiltrujú a potom sa podrobia mikrobilogickej analýze, pri ktorej sa kontroluje čistota, zvyškové percento éterického oleja a PH.

Kvetinové vody sa používajú v každodennej starostlivosti o pleť, telo a vlasy. Na čistenie a osvieženie pokožky, ako základ pre nanášanie jednotlivých olejov alebo olejových sér, ako oplachovanie vlasov pre lesk a silu vašej hrivy. Môžete ich použiť aj v studenej a teplej kuchyni pri príprave kulinárskych kúziel.

Áno. Ide o 100 % čisté prírodné produkty, ktoré prechádzajú 0,4 µm filtráciou, mikrobiologickou analýzou a balením pomocou najmodernejšej technológie v sterilnom prostredí. Na 1 liter tekutiny pridajte 1-2 polievkové lyžice. Pri varení ich pridávajte až ku koncu procesu. U malých detí znížte dávkovanie na 1-2 čajové lyžičky na 1 liter tekutiny. Intenzita vône a chuti je naozaj silná. Nie nadarmo sa nazývajú „bylinné espresso“. Na stránke
Blog
nájdete inšpiráciu a recepty.

Väčšina našich výrobkov sa vyrába v Bulharsku. Spolupracujeme s miestnymi fair trade pestovateľmi a farmármi s certifikovanými bioproduktmi z viacerých regiónov (údolie Ruží, oblasť Čierneho mora a horské oblasti). Každé pole najprv osobne skontrolujeme a pestovatelia sú našimi skvelými partnermi. Novo sme nadviazali spoluprácu so susedným Gréckom a jeho rodinnými ekologickými farmami, ako aj s pestovateľmi citrusov zo Sicílie a južného Talianska. Snažíme sa plniť vaše želania a ďalej sa rozvíjať.

Éterické oleje SoZoLe Rose sú vhodné nielen na liečebné účely, ale aj na domácu a wellness relaxáciu a výrobu prírodnej kozmetiky. Na domácu relaxáciu pridajte niekoľko kvapiek, približne 6 kvapiek, do difuzéra alebo aromaterapeutickej fľaše. Množstvo závisí od veľkosti priestoru, v ktorom rozptyľujete. Rozptyľujte maximálne 1 hodinu denne. Množstvo tipov na kombinácie nájdete na stránke
blog
alebo na stránke každého
jednotlivých produktov
.

Používanie éterických olejov má niekoľko pravidiel: 1. nepoužívajte ich na pokožku neriedené (éterické oleje sa musia pri kontakte s pokožkou riediť rastlinným olejom, percento riedenia závisí od veku osoby a typu výrobku), 2. nepoužívajte ich vnútorne (napriek vysokej kvalite to neodporúčame, pretože éterické oleje sú veľmi koncentrované prírodné produkty, ktoré spôsobujú podráždenie slizníc a ich požitie je nebezpečné pre deti a citlivé skupiny), 3. uchovávajte ich mimo dosahu detí, 4. pri manipulácii s éterickými olejmi dávajte pozor, aby sa vám nedostali do očí alebo na sliznice, pretože by ich podráždili.

Jednoodrodové oleje SoZoLe rose sa získavajú náročnejšou, tradičnou a stáročiami overenou metódou lisovania za studena. Okrem toho sa náš organický šípkový olej vyrába pomocou inovatívneho lisu technologicky navrhnutého výlučne pre šípkové semená, aby sa maximálne využili. Výsledný produkt je jedinečný svojimi účinkami, vôňou aj farbou. Všetky oleje lisujeme za studena v menších objemoch, aby sme vždy zabezpečili ich maximálnu čerstvosť.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Snažíme sa, aby naše výrobky boli čo najčerstvejšie. Pravidelne dopĺňame zásoby v e-shope. Veríme, že váš favorit je na ceste. Neváhajte si ho dať do „sledovania“ a my vás budeme informovať, hneď ako bude na sklade.

Chápeme, že je to pre vás nepríjemné. Pravidelne dopĺňame naše produkty a tie vaše sú určite na ceste.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa