Košík

Neváhajte sa s nami spojiť +421 903 225 961

Doprava zadarmo pri objednávke od od €200

Můj nákup

Chcete sa s nami spojiť?

Volajte: +421 903 225 961

Sledujte nás

F.A.Q. aneb často kladené otázky

Jsme zde pro Vás a Vaše dotazy. Ty nejčastější najdete zde.

Vaša odpoveď je možná tu

Môj účet a objednávky

Vo Vašom zákazníckom účte si nastavíte doručovacie údaje, ktoré tam budete mať uložené aj pre budúce objednávky. Máte neustály prehľad o statuse Vašej objednávky a taktiež históriu predchádzajúcich. Zákaznícky účet si môžete vytvoriť tu.

K odberu noviniek sa môžete prihlásiť ako nový používateľ tu, alebo pri nákupe zakliknutím políčka „prihlásiť sa k odberu noviniek“. Získate tým zľavu 10% k prvému nákupu a prednostné informácie o zaujímavých zľavách, akciách a VIP zľavových kódoch. Stojí to za to!

Objednávky uskutočnené do 11:00 odošleme v ten istý deň. Objednávky po 11:00 expedujeme nasledujúci pracovný deň. Doručenie k Vám záleží na zvolenom prepravcovi, teda 1-3 pracovné dni.

V spodnej časti prihlásenia nájdete odkaz „zabudnuté heslo“. Kliknite naň a do niekoľkých sekúnd dostanete v e-maile odkaz na zmenu hesla. Pokiaľ e-mail stále neprichádza, preverte prosím nevyžiadanú poštu (spam).

Samozrejme. Pokiaľ Vaša destinácia nebude v doručovacej ponuke, neváhajte nás kontaktovať. Vymyslíme to!

Samozrejme. Neváhajte sa s nami spojiť prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch (po-pia) 8:00 – 18:00.

Z legislatívneho hľadiska máte právo vrátiť neporušené a neotvorené produkty zakúpené na našom e-shope do 14 dní. Neváhajte nás kontaktovať.

Stať sa našim partnerom je možné po starostlivom vyplnení žiadosti k VO spolupráci, tu. Ozveme sa Vám čoskoro

Alebo tu

Produkty a filozofia SoZoLe Rose

Kvetové vody alebo hydroláty sú 100% čistým prírodným produktom z parovodnej či parnej destilácie, ktorým sa transformujú kvety či listy bylín na aromatickú kvetovú vodu. Tieto poklady neobsahujú žiadne konzervanty či prísady. Po destilácii sa chladia, filtrujú a potom prechádzajú procesom mikrobilogickej anlýzy, ktorá kontroluje čistotu, zvyškové percento éterického oleja a PH.

Kvetové vody sa používajú v každodennej starostlivosti o pleť, telo aj vlasy. Na čistenie a osvieženie pleti, ako podklad na nanesenie jednodruhových olejov či olejových sér, ako vlasové oplachy pre lesk a silu Vašej hrivy. Tiež ich môžete použiť v studenej a teplej kuchyni pri príprave kulinárnych kúziel.

Áno. Sú to 100% čisté prírodné produkty, ktoré prechádzajú procesom filtrácie na 0,4 µm, mikrobiologickej analýzy a balenia najmodernejšou technológiou v sterilnom prostredí. Pridávajte 1-2 polievkové lyžice na 1 l tekutín. Pri varení ich dodajte až ku koncu procesu. U malých detí znížte dávkovanie na 1-2 čajové lyžičky na 1 l tekutín. Intenzita arómy a chute je naozaj silná. Nie nadarmo sa im hovorí „bylinkové espressá“. Na blogu nájdete inšpiráciu a recepty.

Väčšinu našich produktov vyrábame v Bulharsku. Spolupracujeme s miestnymi férovými pestovateľmi a poľnohospodármi s certifikovanou organickou produkciou z niekoľkých regiónov (Ružové údolie, čiernomorský región a horské oblasti). Každé pole najprv preverujeme osobne a pestovatelia sú našimi skvelými partnermi. Novo sme nadviazali partnerstvo so susedným Gréckom a tamojšími rodinnými organickými farmami a taktiež s citrusovými pestovateľmi zo Sicílie a južného Talianska. Snažíme sa plniť Vaše priania a expandujeme ďalej.

Éterické oleje SoZoLe Rose sú pre svoje vysoké kvality vhodné nielen na terapeutické účely, ale aj pre domácu i wellness relaxáciu a výrobu prírodnej kozmetiky. Pre domácu relaxáciu pridávajte do difuzéra či aromalampy niekoľko kvapiek, cca 6 kvapiek. Množstvo záleží na veľkosti priestoru, kde difuzujete. Difúzujte po dobu max 1 hodiny denne. Veľa tipov na kombinácie nájdete na blogu či pri každom jednotlivom produkte.

Používanie éterických olejov má niekoľko pravidiel: 1. nepoužívajte ich neriedené na pokožku (éterické oleje sa pre kontakt s kožou musia riediť s rastlinným olejom, percento riedenia záleží na veku osoby a typu produktu), 2. nepoužívajte ich vnútorne (aj napriek vysokej kvalite neodporúčame, pretože éterické oleje sú veľmi koncentrované prírodné produkty, ktoré spôsobujú podráždenie slizníc a ich požitie je nebezpečné pre deti a citlivé skupiny), 3. uchovávajte ich mimo dosahu detí, 4. pri manipulácii s éterickými olejmi dávajte prosím pozor, aby ste si ich nezaniesli do oka či slizníc, podráždilo by ich to.

SoZoLe Rose jednodruhové oleje sú získavané náročnejšou, tradičnou a stáročiami preverenou metódou lisovaním za studena. Náš BIO šípkový olej, sa navyše vyrába inovatívnym lisom technologicky určeným výhradne na šípkové semená, aby došlo k ich maximálnemu využitiu. Výsledný produkt je jedinečný ako svojimi účinkami, tak vôňou a farbou. Všetky oleje lisované za studena lisujeme v menších objemoch, aby sme Vám vždy zaručili maximálnu čerstvosť.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť. Snažíme sa držať maximálnu čerstvosť našich produktov. Dopĺňame e-shop pravidelne. Veríme, že Váš obľúbenec je už na ceste. Neváhajte si ho dať do „strážneho psa“ a hneď ako bude skladom, Vám dáme vedieť.

Chápeme, že je to pre vás nepríjemnosť. Produkty pravidelne dopĺňame a aj ten Váš je už iste na ceste.

Doprava zadarmo

pri objednávke od €200

Zasielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac info

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

Trust Pay/ PayPal / MasterCard / Visa