Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Inšpirácia s kvapkou krásy

Vášnivou milovníčkou prírodnej kozmetiky je blogerka Veronika, ktorú mnohí z vás poznajú ako Kvapka krásy . Jej blog je veľmi čítavý, inšpiratívny a úprimný. Nájdete v nej množstvo tipov a trikov s obrovskou pridanou hodnotou v podobe odborného výkladu chemika, ktorým Verča je. Všetko robí s láskou k prírode a úctou k vede. Som veľmi hrdý, že vám môžem predstaviť túto nádhernú mladú dámu!

Ahoj Vera, ďakujeme, že ste si našli čas a porozprávali sa s nami. Váš blog ma oslovil svojou úprimnosťou a ľahkosťou, s akou vysvetľujete technickejšie témy bežnému používateľovi. Poďte nám povedať viac o svojom projekte.

1. Kto je Verča z projektu Kapka krásy? Ako by ste sa opísali v dvoch vetách?

Haha, kto som? Vášnivá milovníčka prírodnej kozmetiky a všetkého okolo nej. Rád študujem témy naozaj do hĺbky, prepájam získané informácie s vedeckými poznatkami a veľmi ma to napĺňa!

2. Ako vznikol názov vášho krásneho blogu Kapka krásy?

Pamätám si deň, keď vznikla Kapka krásy, akoby to bolo včera. Už dlho som mala predstavu, že chcem písať o kozmetike, ale všetko sa zrodilo až jedného dňa na prechádzke v oblasti Moravského krasu, kde môj bývalý priateľ po mojom dôkladnom opise toho, o čom chcem písať, čo chcem, aby môj projekt hovoril, začal strieľať nápad za nápadom, ako by sa môj výtvor mohol volať. V momente, keď som si uvedomila, že chcem, aby názov odrážal starostlivosť o vonkajšiu krásu, ale nezabúdal na tú vnútornú, vypadla z neho „Kvapka krásy“… začala som si ho opakovať a vedela som, že je to ono! V ten deň pršalo a takmer celú cestu sprevádzal dážď. Magické. Cítim sa veľmi vďačná za takýto krásny názov, s ktorým súhlasím aj po niekoľkých rokoch.

3. Prešli ste dlhú cestu pri hľadaní vnútornej rovnováhy a sebapoznania vlastnej kože. Povedzte nám, ktoré momenty AHA boli pre vás kľúčové?

Najdôležitejšia pre mňa bola určite práca s mojou psychickou stránkou. Myslím si, že na moju pleť mala najväčší vplyv psychická nerovnováha a rôzne vnútorné problémy. Keď som prešla cestou „transformácie“, moja pleť sa začala najviac hojiť. Takže najprv sa začalo uzdravovať moje srdce a duša a potom moja zdravšia pleť bola odrazom toho, že som sa vydala správnym smerom.

4. Ktorá téma je jadrom blogu? A ktoré z nich sa spracovávajú ťažšie?

Úprimne by som povedala, že väčšina tém je pre mňa srdcovka :D… Ale moja obľúbená vec články o aknóznej pleti o pleti ako takej (anatómia, fyziológia…) a niekoľko srdcových analýzy kozmetických prípravkov . Momentálne mám určite ťažšie obdobie s témami o potravinách a ich vplyve na pokožku. Často mám pocit, že tieto témy musia dozrieť, kým ich budem môcť poslať ďalej. Ku všetkým slovám a informáciám pristupujem s veľkým rešpektom.

5. Ako ste sa dostali k výrobkom SoZoLe Rose? Čím vás oslovili?

K produktom SoZoLe Rose som sa dostala prostredníctvom Janchu (IG: janawbeauty), ktorá sa venovala téme hydrolátov a viedli sme veľkú debatu o kvalite a podobne. Spomenula SoZoLe Rose ako spoločnosť, ktorú nedávno objavila, a veľmi sa jej páčil žihľavový hydrolát. Po vzájomnej dohode som potom mala možnosť vyskúšať ružové kvetinové krémy, ktoré ma svojimi fľaštičkami rozhodne zaujali ako prvé. Čím viac som čítala o SoZoLe Rose a skúšala výrobky, uvedomila som si, aké sú kvalitné a s akou láskou sú vyrobené.

6. Otázky týkajúce sa tela? Aký je váš obľúbený hydrolát, bylina a kozmetická zložka. A poviete nám prečo?

Zbožňujem toľko jedinečných ingrediencií, takže sú to pre mňa dosť ťažké otázky. Každopádne, moje srdce si asi najviac získali pelargónie, medovka a biela ruža . Hydroláty najmä kvôli ich zápachu. Z bylín u mňa jednoznačne vyhráva konope a z kozmetických zložiek extrakt CBD. Konope je pre mňa asi najzaujímavejšia rastlina, z ktorej sa vyrábajú veľmi krásne suroviny na kozmetické výrobky. Extrakt CBD si ma celkovo získal svojím účinkom na pokožku.

7. Aké zaujímavé projekty vás čakajú v roku 2022?

Úprimne povedané, veľa toho neplánujem. Budem pokračovať v témach, ktorými sa zaoberám. Samozrejme, že sa objavia aj nejaké nové – moje zápisníky sú čoraz rozsiahlejšie. Takže ide skôr o to, aby som zistil, aké zaujímavé veci môžem vtiahnuť do svojho tvorivého života.

Ďakujem Veru za krásny a úprimný rozhovor. Prajem vám veľa nových a inšpiratívnych návrhov pre váš krásny blog www.kapkakrasy.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZADARMO

Elektronická kniha

6 aromatických gurmánskych receptov s kvetinovými vodami