Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Vaša odpoveď môže byť tu

Často kladené otázky

V zákazníckom konte si nastavíte svoje dodacie údaje, ktoré sa tam budú ukladať pre budúce objednávky. Máte neustály prehľad o stave svojej objednávky, ako aj o histórii predchádzajúcich objednávok. Môžete si vytvoriť zákaznícke konto
tu
.

Ako nový používateľ sa môžete prihlásiť na odber noviniek
tu
alebo pri nákupe kliknutím na políčko „prihlásiť sa k odberu noviniek“. Získate 10% zľavu na prvý nákup a prednostné informácie o zaujímavých zľavách, akciách a VIP zľavových kódoch. Stojí to za to!

Objednávky podané do 11:00 hod. budú odoslané v ten istý deň. Objednávky zadané po 11:00 sa odosielajú nasledujúci pracovný deň. Dodanie k vám závisí od zvoleného dopravcu, t. j. 1-3 pracovné dni.

V dolnej časti prihlasovacieho okna nájdete odkaz „zabudnuté heslo“. Po kliknutí naň dostanete do niekoľkých sekúnd e-mail s odkazom na zmenu hesla. Ak e-mail stále neprišiel, skontrolujte si nevyžiadanú poštu (spam).

Samozrejme. Ak sa vaša destinácia nenachádza v ponuke doručenia, neváhajte nás kontaktovať. Vyriešime to!

Samozrejme. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch (po-pia) od 8:00 do 18:00.

Zo zákona máte právo vrátiť nepoškodené a neotvorené výrobky zakúpené v našom e-shope do 14 dní. Neváhajte nás kontaktovať.

Naším partnerom sa môžete stať po dôkladnom vyplnení žiadosti o spoluprácu VO,
tu.
Čoskoro sa vám ozveme.

Máte nejaké ďalšie otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa