Košík

Neváhajte sa s nami spojiť +421 903 225 961

Doprava zadarmo pri objednávke od od €200

Můj nákup

Chcete sa s nami spojiť?

Volajte: +421 903 225 961

Sledujte nás

Vaša odpoveď je možná tu

Často kladené otázky

Vo Vašom zákazníckom účte si nastavíte doručovacie údaje, ktoré tam budete mať uložené aj pre budúce objednávky. Máte neustály prehľad o statuse Vašej objednávky a taktiež históriu predchádzajúcich. Zákaznícky účet si môžete vytvoriť tu.

K odberu noviniek sa môžete prihlásiť ako nový používateľ tu, alebo pri nákupe zakliknutím políčka „prihlásiť sa k odberu noviniek“. Získate tým zľavu 10% k prvému nákupu a prednostné informácie o zaujímavých zľavách, akciách a VIP zľavových kódoch. Stojí to za to!

Objednávky uskutočnené do 11:00 odošleme v ten istý deň. Objednávky po 11:00 expedujeme nasledujúci pracovný deň. Doručenie k Vám záleží na zvolenom prepravcovi, teda 1-3 pracovné dni.

V spodnej časti prihlásenia nájdete odkaz „zabudnuté heslo“. Kliknite naň a do niekoľkých sekúnd dostanete v e-maile odkaz na zmenu hesla. Pokiaľ e-mail stále neprichádza, preverte prosím nevyžiadanú poštu (spam).

Samozrejme. Pokiaľ Vaša destinácia nebude v doručovacej ponuke, neváhajte nás kontaktovať. Vymyslíme to!

Samozrejme. Neváhajte sa s nami spojiť prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch (po-pia) 8:00 – 18:00.

Z legislatívneho hľadiska máte právo vrátiť neporušené a neotvorené produkty zakúpené na našom e-shope do 14 dní. Neváhajte nás kontaktovať.

Stať sa našim partnerom je možné po starostlivom vyplnení žiadosti k VO spolupráci, tu. Ozveme sa Vám čoskoro.

Máte jiné dotazy?​

Neváhajte sa s nami spojiť

Doprava zadarmo

pri objednávke od €200

Zasielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac info

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

Trust Pay/ PayPal / MasterCard / Visa