Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Levanduľový esenciálny olej

Levanduľa je dnes veľmi obľúbenou bylinkou. Nájdeme ju vysadenú, sušenú, destilovanú, konzervovanú, v čaji, v kozmetike, v šatníku s oblečením. Áno, mole ju nemajú rady. Je to krásna stredne vysoká trvalka, ktorú často používame na skrášlenie našej záhradnej oddychovej zóny. Veď sadnúť si s knihou k levanduľovému kríku a zabudnúť na všetky starosti dňa je želaním každého milovníka levandule. Jeho vôňa nás uvoľňuje, upokojuje, harmonizuje.

Symbolika

Fialová farba vzniká kombináciou protikladnej modrej pokojnej a červenej nutkavej sily. Symbolizuje odstránenie všetkých rozporov a protikladov. Stiera hranicu medzi želaním a skutočnosťou. Je to mystická farba, symbol duchovna, spirituality a tepla. Predstavuje opustenie starého, obnovu a znovuzrodenie. Jednoducho farba odpustenia a nového rastu.

Nie je levanduľa ako levanduľa

V jej esenciálnom oleji je veľa rozpoznateľných tónov – od silných povzbudzujúcich až po jemné upokojujúce. Na svete by ste len ťažko našli dva rovnaké levanduľové oleje. Prečo? V prvom rade to závisí od konkrétnej odrody levandule. Na svete je ich nepreberné množstvo. Len v Bulharsku sa pestuje 7 odrôd na aromaterapiu a farmakológiu. Kľúčový je aj región, v ktorom je nastavený. Starostlivosť, ktorú jej venovali. A nakoniec proces a skúsenosti s premenou bylín na cenný éterický poklad. Levanduľa, ktorú ponúkame, je produktom drobného poľnohospodárstva. Vyrástol v údolí medzi dvoma pohoriami. Je výrazná a nekompromisne levanduľová.

Pre všetkých, ktorí potrebujú pohladenie, útechu a upokojenie.

Ocení to každý, kto má zlú náladu. Cíti sa smutný, neistý, úzkostlivý. Pôsobí antidepresívne, antistresovo a relaxačne. Zmierňuje bolesti hlavy. Pomáha vám lepšie spať. Odpudzuje mole a komáre. Pôsobí antibakteriálne, antisepticky a tonizujúco. Vhodné aj pre deti.

Súpravy s levanduľou

Nájdete ho vo väčších 12g baleniach, ako aj v sadách 2 x 2g 100% esenciálnych olejov.

Levanduľa a šalvia lekárska – kombinácia, ktorá poteší každú ženu.

Levanduľa a sladký pomaranč – pre najhodnejšie dieťa. Môžem len dodať, len to vyskúšajte a presvedčte sa sami!

Levanduľa a palina ročná – aromatická bylinná krása. Pre všetkých, ktorí sa potrebujú viac sústrediť a získať niečo magické.

Levanduľa a mäta pieporná – je jednoducho základom každej domácnosti. Nevyhnutná súčasť „bylinnej lekárničky“.

Výsledok je na vás, nakvapkajte do lampy alebo difúzora niekoľko kvapiek len jednej z nich (pre opatrných) alebo nakvapkajte niekoľko kvapiek oboch (pre odvážnych). A ak sa vám tieto tóny páčia, nezabudnite si najprv privoňať k vrcholom. Pretože každý človek má iné preferencie a musí sa riadiť svojím NOS!

Nezabudnite, že palina a mäta sa neodporúčajú tehotným ženám, dojčiacim ženám a malým deťom.

A keď ho vyskúšate, zanechajte nám komentár v e-shope alebo na našej FB či Instagram stránke. Budeme veľmi šťastní!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa