Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Na krídlach anjelov s Mayou-N

Maya-N alebo Marie Neumann je umelkyňa a terapeutka, ktorá vás vždy privíta s krásnym úsmevom. Každé stretnutie s ňou vo vás zanechá pocit radosti a istoty. Rovnako ako magické anjelské obrazy z jej Stvorenia. Jej práca je pre ňu koníčkom a životným poslaním. V našom dnešnom rozhovore by som vám Marušku rada bližšie predstavila. Ako inak, než otázkami šitými na telo:-)

Ahoj Maruška, ďakujem ti za tvoj čas a potešenie z nášho rozhovoru. V prvom rade by som vám chcela poďakovať za vašu obrovskú podporu výrobkov SoZoLe Rose. Veľmi si to vážime. Mám na vás niekoľko otázok a verím, že na ne odpoviete celkom spontánne.

1. Je Maya-N viac umelcom, aromaterapeutom alebo sprievodcom?

Od všetkého trochu. Keďže cesta, ktorá ma priviedla sem a k nášmu rozhovoru, sa začala maľovaním, ešte viac sa prikláňam k umeleckej sfére. Ale pretože obrazy, ktoré môžem vytvoriť, sú živé a každý z nich nesie energiu svojho majiteľa a určitý odkaz či posolstvo, za roky tvorby ma to postupne priviedlo k poznaniu, že áno, obrazy našich anjelov strážnych nám prinášajú uzdravenie, otvárajú dvere k zmene… ale niekedy človek potrebuje aj priamu fyzickú a slovnú podporu, aby lepšie pochopil, uvoľnil rôzne bloky, presvedčenia a pod. ktoré sa v priebehu života nahromadili. Vo chvíli, keď sa mi to prihodilo, objavilo sa to v mojom živote Xenie Bodorík Pilíková , úžasná aromaterapeutka a lektorka. Ako vyštudovaná lekárka som mala vždy blízko k éterickým olejom a bylinkám a veľkým vzorom mi bola moja babička, ktorú si dodnes pamätám, ako sušila nechtík a lopúch, študovala Zdravie z Božej lekárne a všelijaké herbáre. Stať sa sprievodkyňou prišlo celkom nenápadne až potom. Ľudia, či už klienti prostredníctvom obrazov, aromaterapie, alebo tí, ktorí ku mne prišli na masáž, mi čoraz častejšie kládli otázky a ja som im na základe svojich skúseností odpovedala. Až mi jedna spriaznená duša povedala krásnu vetu: „Páni, za 30 minút ste mi tu povedali viac ako tréner, za ktorého si platím, a konečne to mám od vás!“ A tak som sa v roku 2020 pustila do svojho prvého online kurzu…..

2. Viem o tebe, že si prešla veľkou premenou z vystrašeného dievčatka na sebavedomú ženu. Čo bolo základným impulzom pre zmenu a ako sa to odráža vo vašej umeleckej práci?

Bola to dlhá cesta, len čo je pravda a stále nie som hotový, stále je čo zlepšovať a na čom pracovať . Ale je pravda, že kto ma poznal vtedy, keď som ešte chodil do školy, a stretáva ma teraz, je dosť prekvapený a často sa aj dnes čudujem sám sebe:-) Ako dieťa, v podstate hneď od narodenia, som žila vo veľmi ťažkej rodinnej situácii, ktorá vo mne bola zakorenená v podobe pocitu menejcennosti, presvedčenia, že ma nikto nikdy nemôže mať rád, lebo si to nezaslúžim, nenávidela som svoje telo a bála som sa chodiť medzi ľudí… Až do maturity som každý deň prežívala šikanu, psychické vydieranie a boli dni, keď som jednoducho nemohla. Istý čas som sa uspávala liekmi, aby som vôbec ráno vstala do školy, pretože v tom čase sme nemali v okolí nikoho, kto by nám inak pomohol. Potom sa objavili všelijaké zdravotné problémy, o ktorých som presne vedel, prečo ich mám, ale ani po prečítaní stohov duchovných kníh som nevedel, čo mám robiť, aby som sa zlepšil. Keď sa mi narodila staršia dcéra (teraz má 9 rokov), začala zrkadliť presne všetko, čo som potrebovala vyriešiť – môj vzťah s matkou, môj vzťah so sebou samou… a to naozaj veľmi dôrazne! A tak sa začala moja cesta, počas ktorej som sa niekoľko rokov učila od skvelých učiteľov, terapeutov a pomaly sa veci začali meniť. Jednoducho som bez reptania robila, čo mi poradili, hoci to často nebola prechádzka ružovou záhradou. Zrazu som si uvedomila, že už si tak často nenadávam, že sa dokonca dokážem úprimne pochváliť a najväčší prelom pre mňa znamenalo, keď ma „hodili“ pred asi 60 ľudí s tým, že ich budem viesť v meditácii. Ja, ktorá som sa bála vojsť do miestnosti medzi pár ľudí, aby si ma nevšimli :-))

Skúsenosti, ktoré som počas svojej cesty získala a stále získavam, využívam najmä pri komunikácii a práci s klientmi na svojich kurzoch a osobných konzultáciách, keď pracujeme na odhaľovaní a liečení rôznych skrytých strachov a iných bublín či riešení zdravotných problémov. Pretože nestačí zamerať sa na jeden problém naraz, keď nám telo už nejakým spôsobom dáva najavo, že takto sa to naozaj nedá, snažím sa citlivo brnknúť na správnu strunu, aby sa človek, ktorý sa príde poradiť, cítil bezpečne a vedel, že na všetkom sa dá pracovať, ak chce, a čo môže začať robiť.

3. Ako vznikol názov vašej webovej stránky Angel Protectors?

Názov stránky Anjelskí ochrancovia vznikol tak, že sme s manželom, ktorý dostal za úlohu stránku vytvoriť, veľmi radi :-)) hľadali názov, ktorý by vystihoval to, čo robím, a nebol už niekým zablokovaný. V tom čase som väčšinou maľoval, takže webová stránka bola skôr prezentáciou mojej práce. Dnes je už nová webová stránka v prevádzke pod názvom Starostlivosť o anjela ktorá už svojím názvom obsahuje všetko, čo robím: maľovanie, aromaterapiu, Bachove esencie, online kurzy, jednoducho „Starostlivosť o anjela“. Už sa k nemu pripojili eshop .

4. Stručne opíšte, ako pod vašimi rukami vznikajú obrazy anjelov? Mimochodom, môj už na mňa čaká:-)

Verunka, už sa teším na tvojho anjelika ! Keď maľujem, v tej chvíli tam jednoducho nie som. Len moja ruka a anjel, ktorý ju vedie. Vypnite sa a robte si, čo chcete. Preto je celé dielo od prvých ťahov štetcom až po konečný výber kamienka vždy v réžii týchto bytostí, a preto je každý obraz prekvapením pre všetky strany. Obraz však bez výnimky prináša presne to, čo jeho majiteľ najviac potrebuje. Či už je to zmena práce, nové miesto na bývanie, nový vzťah, sebaprijatie, sila na ceste k uzdraveniu… Vždy je táto „vec“ v súlade s vyšším dobrom pre majiteľa obrazu. Naši anjeli strážni sú našou súčasťou, preto je obraz takým naším zrkadlom, ukazuje nám, aká krásna je duša každého z nás. A je to naozaj terapia, ak vedome pracujeme s obrazom (len sa s ním občas v mysli rozprávame) a necháme veci, aby sa jednoducho diali, často sa dejú, dovolím si povedať, že dokonca zázraky. Mám dokonca viac ako dvoch klientov, ktorým lekár povedal, že nemôžu mať deti. Anjel k nim prišiel vo sne a o niekoľko dní na mňa náhodou narazili na FB a požiadali ma o svoju fotografiu. Jedna z nich dokonca povedala, že týmto veciam neverí, ale v tej chvíli to bolo také silné, že sa vraj čudovala, čo môže stratiť. Dnes majú všetci doma krásne bábätko a jeden z nich dokonca dve! Vďaka obrazom som často svedkom toľkých úžasných vecí, ktoré sa potom ľuďom dejú, že ma to nikdy neprestane udivovať.

5. Aké sú pre vás vône? A aký je váš obľúbený?

Vône pre mňa znamenajú svet víl. Odmalička milujem víly, jednorožce, elfov a vždy, keď zacítim vôňu, ktorá je mi príjemná, ocitnem sa na chvíľu mimo tela a užívam si pocit „bytia, kde je všetko možné“. Mám niekoľko obľúbených, určite všetky druhy citrusov, to sú moje stálice, a potom určite jahody. Stále si pamätám, že keď som ju prvýkrát zacítila, zdala sa mi príšerná. Veľmi skoro sa však stala mojou najlepšou voľbou. Ale môj manžel, ktorý vchádza do kúpeľne po tom, čo som sa dôkladne osprchovala, vždy hľadá, kde mačka močila, len to nenašiel podľa svojich predstáv:-)))

6. Čím vás výrobky SoZoLe Rose oslovili?

Pri tvorbe Anjelských olejov som používala esenciálne oleje rôznych značiek a samozrejme nie je možné poznať všetkých výrobcov alebo spoločnosti do detailov, nech už ide o akýkoľvek výrobok. Ale pretože viem, že každá vec v sebe nesie energetický odtlačok človeka, od ktorého pochádza, a energiu toho, ako bola vyrobená, ak mám možnosť, vždy si vyberiem možnosť zo zdroja, kde mám istotu, že sa tu s rastlinami zaobchádza s úctou a vedomím, že nám prostredníctvom esenciálnych olejov a hydrolátov dávajú svoj najväčší dar. Majú o to väčšiu silu a samozrejme ju vnášajú do príprav, ktoré s nimi robím. Pre mňa je SoZoLe práve takýmto výrobcom.

7. A teraz spoločne odhalíme vašu úžasnú novinku – luxusnú aromamlhu. Povedzte nám viac o jej vzniku, o inšpirácii, ktorá vás k nej viedla, a pre koho je určená?

Aromamlha bola najprv vytvorená ako akýsi podúčet pre mojich stálych klientov, na ktorých som testovala jej účinok. Už nejaký čas vyrábam anjelské oleje vo forme roll-onu, ale stále som sa pohrával s myšlienkou, že by sa dali použiť vo vesmíre. Pre priestor našej aury aj pre očistu domova. Preto musí byť silný a zároveň jemný, aby sa hmla dala používať aj pre malé deti. A tak sa zrodil nápad skombinovať ružový hydrolát s esenciálnymi olejmi, kameňmi, aurasomou a mandalou, čo mu dodáva záverečnú energiu. Preto môžete Aromamlhu používať ako prvú pomoc, keď vás bolí hlava a necítite sa dobre, ale aj ako preventívne opatrenie, keď viete, že vám hrozí nepríjemná situácia. Môžete ho nosiť so sebou v aute a nastriekať ho dovnútra, keď potrebujete stimulovať pozornosť, použiť ho v byte alebo salóne (maséri, kozmetičky, terapeuti…) na očistu po odchode klienta alebo nepríjemnej návšteve, v detskej izbe pred spaním na upokojenie atď. Možností použitia je veľa, vždy je dobré riadiť sa intuíciou. S aromamlhou nikdy nič nepoškodíte, práve naopak!

8. Povedali ste mi, že pripravujete nové online kurzy. Čo je ich obsahom a čo si z nich odnášame? A čo ešte plánujete tento rok?

V súčasnosti prebieha online kurz s názvom „VYSTÚPENIE Z KRUHU, v ktorej je viac ako 70 videonávodov, mp3 nahrávok a dokumentov, v ktorých je zhrnuté maximum mojich skúseností a vedomostí, ktoré som počas svojho života získal a ktoré už viac ako 2 roky zdokonaľujem a rozširujem v kurzoch vedených formou uzavretých skupín na Facebooku. Za ten čas som pracovala s viac ako 120 ženami a to bol pre mňa veľký impulz, aby som vytvorila novú webovú stránku a po prvýkrát aj členskú sekciu, kde je všetko prehľadne usporiadané tak, aby sa dal kurz kedykoľvek zakúpiť. „Vystúpenie z kruhu“ je transformačný program, kde sa pomocou rôznych techník (feng šuej, aromaterapia, akupresúra, reflexná terapia, kamene, šamanské techniky…) pracujúcich s fyzickým telom, čakrami, energiou nášho domova, anjelmi, okolo roka, krok za krokom dostávame k svojmu JA. Na to, kým skutočne sme, bez rolí, ktoré sa snažíme v našich životoch plniť vo vzťahu k iným ľuďom. Je to ako lúpať cibuľu. Jedna vrstva odhalí ďalšiu, keď sa dostaneme k jadru. Táto cesta nie je vždy príjemná, ale počas kurzu som vždy pripravený podať pomocnú ruku, aby celý proces prebehol dobre a každý účastník z neho vyťažil čo najviac. Prístup na kurz zostáva pre členov stály, takže je potom aj výborným domácim lekárom, keď potrebujeme akútne upraviť nejaký problém.

Momentálne už pracujem na nových veciach, ktoré sú Čakrové rozprávky nielen pre deti . Budú k dispozícii v niekoľkých verziách, najprv ako nahovorené rozprávky vo formáte mp3 a do leta v tlačenej podobe, a podľa toho, ako rýchlo sa naučím pracovať s grafikou, budú k nim vydané aj omaľovánky. Bude ešte jedna špeciálna novinka, zatiaľ len prezradím, že Aromamlha bola začiatkom!

Zo srdca vám ďakujem za nádherný rozhovor a želám vášmu projektu Starostlivosť o anjela veľa spokojných klientov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZADARMO

Elektronická kniha

6 aromatických gurmánskych receptov s kvetinovými vodami