Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Nový seriál a rozhovor v Bulharskom národnom rozhlase

Myšlienka založiť našu spoločnosť vychádza z môjho dlhoročného sna. Pred viac ako 10 rokmi som sa zamiloval do Bulharska. Vytvoril som si silné puto s nádhernou prírodou tejto čarovnej krajiny a vôňa pravého ružového oleja sa navždy zapísala do môjho srdca. V priebehu rokov som si s pomocou manžela rozšírila svoje vedomosti o miestnych prírodných zdrojoch. A tento rok som si začal plniť svoj sen.

Séria „Malí poľnohospodári“

Spoznali sme veľa zaujímavých, pracovitých a korektných ľudí. Sú to usilovní pracovníci, ktorým skutočne záleží na kvalite ich výslednej práce. Preto sme rozšírili naše portfólio o ďalšiu sériu esenciálnych olejov a kvetinových vôd. Je to séria „Malí farmári“. Nájdete tu atraktívne esenciálne oleje a hydroláty od jedného destilátora – pestovateľa. Predstavíme vám výber čistých výrobkov – z jednej výroby a jednej oblasti. Naším cieľom je podporovať malé rodinné podniky a prinášať ich plody k vám domov. Pretože vieme, že vy, naši zákazníci, to oceníte.

Naša podpora miestnej výroby je spojená aj s výrobou inovatívnych ekologických obalových materiálov. Na ich výrobu sme vybrali skúsené malé spoločnosti, ktoré nám stopercentne pomohli s našimi požiadavkami.

Rozhovor pre bulharský národný rozhlas

Ako iniciátorka tohto rodinného projektu som bola milo prekvapená, keď ma kontaktoval bulharský národný rozhlas a požiadal ma o rozhovor. Počas stretnutia sme sa rozprávali o väzbách, ktoré ma spájajú s touto krásnou krajinou, a o tom, ako sa zrodila myšlienka SoZoLe Rose. Je to príbeh o sne, ktorý sa vďaka veľkému úsiliu a láske začal realizovať. Tento príbeh môžete napísať spolu s nami. Stačí nás sledovať a podporiť nákupom a vyskúšaním rôznych esenciálnych olejov a kvetinových vôd. Začíname jedinečnou BIO „Ružovou sériou“ od najlepšieho miestneho liehovarníka a sériou „Malí farmári“.

E-shop je v testovacej prevádzke, ostrú verziu očakávajte čoskoro. Prvý septembrový týždeň budú v Českej republike k dispozícii éterické oleje a kvetové vody.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa