Košík

Neváhajte sa s nami spojiť +421 903 225 961

Doprava zadarmo pri objednávke od od €200

Můj nákup

Chcete sa s nami spojiť?

Volajte: +421 903 225 961

Sledujte nás

Ružová voda v krabici

Kreativita hýbe svetom. Inovácie, nové trendy, nevšednosť, trochu drzosť a design. To všetko sa spojilo v našom riešení baliť ružovú vodu do tzv. bag-in-box. Cieľom bolo zaistiť perfektné zachovanie zložiek unikátnej kvetovej vody. Chrániť ju v sterilnom prostredí a dopriať zákazníkovi, čo najdlhšie jej nádhernú arómu. Súčasne prinášame riešenie pre výrobcov kozmetiky a bezobalové obchody. V takto balenej kvetovej vode bez prístupu vzduchu, je zaručené 100% sterilné prostredie. A každý výrobca Vám potvrdí, že to je pre nich alfa i omega.

Zachovavanie kvality

Kvetové vody balené týmto spôsobom si zachovajú dlhšie svoje vlastnosti. Balia sa tzv. airless, čiže bez prístupu vzduchu. Ich nádherná aróma je uzavretá dnu a i keď si načapujete do vnútra sa vzduch nedostane. Je to podstatný rozdiel medzi akýmikoľvek flaškami/bandaskami 

Ako to funguje

Kvetová voda je airless technológiou balená do certifikovaného potravinárskeho “bagu” z viacvrstvového certifikovaného plastu a jeho súčasťou je výpust. Naviazali sme spoluprácu so skúsenou francúzskou firmou. Jej produkty sú: sterilné, atestované a najkvalitnejšie na trhu. Poctivo označený a naplnený bag je potom vložený do kartónového obalu z recyklovaného papieru. Oslovili sme niekoľko firiem, kým sme našli tú, ktorá spĺňala všetky naše podmienky. Recyklovaný a dostatečne pevný kartón, vytvorený podľa novej šablóny podľa nášho designu, dlohodobá úzka spolupráca a podpora rodinného podnikania. Začali sme 3l bag-in-boxom a vytvorili aj menší 1l, aby sme uspokojili všetkých zákazníkov.

Ako sa používa

Bag-in-box otvorte na označenom perforovanom mieste. Pre vašu lepšiu orientáciu sme Vás upozornili zlatou nálepkou s nápisom “TU OTVORIŤ”. Pretlačíte vyznačenú nálepku a potom vytiahnete výpust alebo kohútik von z krabice. Na kohútiku je červená poistka. Tu odstraníte. Teraz už môžete stáčať podľa Vašich potrieb. 

Sterilita

Pre zachovánie kvalít akejkoľvek kvetovej vody je najdôležitejšia sterilita, tj. 100% čisté prostredie bez prístupu vzduchu a možnosti zanesenia bakterií. Sterilita je často kameňom úrazu balených hydrolátov do flašiek. Naše riešenie Vám zaručuje to najčistejšie prostredie a Vy si môžete užívať krásu kvetových vôd až do vytočenia celého bag-in-boxu. Stačí ju uchovávať na chladnom a tmavom mieste. Je vhodné tiež kohútik po stočení utrieť liehom. 

Ekonomika

Že je balenie do 1l moc? Opak. Prejdime si pár faktov. Najprv stačí porovnať cenu s 100 – 200 ml variantami a potom si rozpočítať na koľko Vás vyjde 100 ml pri kúpe 1l. Keď si kúpite menšiu flaštičku často s ňou šetríte, nemôžete si naplno užiť jej obsah. Alebo naopak musíte neustále objednávať dalšie a dalše balenie. Naša litrová krabička je veľmi sympatická a kompaktná. Vôjde se kdekoľvek. Nemá štandartné rozmery 1l krabice na mlieko alebo džús. Prekvapí Vás svojou skladnosťou. Stáčate si do Vami obľúbenej nádoby podľa Vašich preferencií a súčasne zachovávate sterilné prostredie vo väčšom balení.

Ekológia

Pri preprave bag-in-boxu je vykázaná nízka uhlíková stopa. Je 8 x nižšia ako u 750 ml flašiek. Sú úspornejšie pri preprave a skladovaní. Plastové bagy sú mechanicky veľmi odolné, čím sa minimalizuje riziko prasknutí. Ich kartónový obal je dostatečne pevný, aby im zaistil potrebnú ochrannú vrstvu. Naviac je z recyklovaného papieru. Celý bag-in-box po vyprázdnení jednoducho vyseparujete.

Všetky kvetové vody v bag-in-boxe najdéte tu. Nakuknite a pokiaľ si nie ste istý výberom, neváhajte nás kontaktovat. Radi poradíme. Sme tu pre Vás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

pri objednávke od €200

Zasielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac info

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

Trust Pay/ PayPal / MasterCard / Visa