Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Ružová voda v krabici

Kreativita hýbe svetom. Inovácie, nové trendy, novinky, trochu drzosti a dizajnu. To všetko sa spojilo v našom riešení na balenie ružovej vody v tzv. vrecko v krabici. Cieľom bolo zabezpečiť dokonalé zachovanie kvality únikovej vody. Uchovávajte ho v sterilnom prostredí a doprajte zákazníkovi jeho nádhernú vôňu čo najdlhšie. Zároveň poskytujeme riešenia pre výrobcov kozmetiky a bezobalové obchody. V takto balenej kvetinovej vode bez prístupu vzduchu je zaručené 100 % sterilné prostredie. A každý výrobca vám povie, že je to pre neho alfa a omega.

Zachovanie kvality

Takto balené kvetinové vody si dlhšie zachovávajú svoje vlastnosti. Balenie sa nazýva. bez prístupu vzduchu, t. j. bez prístupu vzduchu. Ich nádherná vôňa je uzavretá vo vnútri a ani pri plnení do fliaš sa do nich nedostane vzduch. Je to významný rozdiel medzi všetkými fľašami.

Ako to funguje

Kvetinová voda je balená bezvzduchovou technológiou v certifikovanom potravinárskom „vrecku“ z viacvrstvového certifikovaného plastu, ktoré obsahuje výpust. Nadviazali sme spoluprácu so skúsenou francúzskou spoločnosťou. Jej výrobky sú sterilné, certifikované a najkvalitnejšie na trhu. Starostlivo označené a naplnené vrecko sa potom vloží do kartónovej nádoby z recyklovaného papiera. Oslovili sme niekoľko spoločností, kým sme našli jednu, ktorá spĺňala všetky naše požiadavky. Recyklovaná a dostatočne pevná lepenka, vytvorenie úplne novej šablóny podľa nášho návrhu, dlhodobá úzka spolupráca a podpora rodinnej firmy. Začali sme s 3l vreckom v krabici a vytvorili sme menšie 1l, aby sme uspokojili všetkých zákazníkov.

Ako používať

Otvorte vrecko v škatuli v uvedenej perforovanej oblasti. Aby sme vám uľahčili navigáciu, zvýraznili sme ju zlatou nálepkou s nápisom „otvoriť tu“. Stlačte označené koliesko a potom vytiahnite zásuvku alebo kohútik z krabice. Na kohútiku je červená poistka. Odstránite ho. Teraz môžete krútiť podľa vlastného uváženia.

Sterilita

Najdôležitejšou vecou pre udržanie kvality akejkoľvek kvetinovej vody je sterilita, t. j. 100% čisté prostredie bez prístupu vzduchu a bez možnosti zanesenia baktériami. Sterilita je často kameňom úrazu pri balených hydrosoloch. Naše riešenie vám zaručí najčistejšie prostredie a vy sa môžete tešiť z krásy kvetinových vôd, kým sa celé vrecko v škatuli nevyprázdni. Udržujte ich v chlade a tme. Odporúča sa tiež, aby ste po kulmovaní utreli kohútik alkoholom.

Ekonomika

Je 1L balenie príliš veľké? Na opačnej strane. Prejdime si niektoré fakty. Najprv si porovnajte cenu s variantmi s objemom 100 – 200 ml a potom si spočítajte, koľko vás bude stáť 100 ml, ak si kúpite 1 l. Keď si kúpite menšiu fľašu, často s ňou šetríte a nemôžete si naplno vychutnať jej obsah. Alebo naopak, musíte si objednávať ďalšie a ďalšie balenia. Náš litrový box je veľmi sympatický a kompaktný. Zmestí sa kamkoľvek. Nemá štandardné rozmery 1l škatule na mlieko alebo džús. Prekvapí vás svojou úložnou kapacitou. Prelievajte do obľúbenej nádoby podľa vlastného výberu, pričom zachováte sterilné prostredie vo väčšom balení.

Ekológia

Je dokázané, že preprava vrecúšok v krabiciach má nízku uhlíkovú stopu. Je 8-krát nižšia ako v prípade 750 ml fliaš. Ich preprava a skladovanie sú úspornejšie. Plastové vrecká sú mechanicky veľmi odolné, čím sa minimalizuje riziko ich poškodenia. Ich kartónové obaly sú dostatočne pevné, aby poskytli potrebnú ochrannú vrstvu. Okrem toho je vyrobený z recyklovaného papiera. Celé vrecko v krabici sa dá po vyprázdnení ľahko roztriediť.

Všetky kvetinové vody v balení nájdete tu. Pozrite sa a ak si nie ste istí svojím výberom, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme. Sme tu pre vás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa