Neváhajte sa s nami spojiť tu

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

SoZoLe Rose – O nás

Náš príbeh

Ahoj, sme SoZoLe Rose, rodinná firma, ktorá vám prináša LUXUS Z PRÍRODY. Nájdete tu inovatívnu 100% prírodnú kozmetiku a 100% prírodné produkty s príbehom. Rozprávajú o kúzle miest, ktoré obklopujú každú bylinku, o láskavom dotyku ľudských rúk a úcte k prírode. Produkty sme pre vás vyvinuli s maximálnou starostlivosťou.

Špecializujeme sa na vzácne pôvodné odrody ruží – Damask a White, ktorých omamná vôňa nás očarila už pred rokmi. V roku 2020, keď sa svet spomalil a my sme potrebovali nové pozitívne impulzy, sme sa rozhodli uskutočniť náš odložený sen. Naše tri deti trochu vyrástli a my sme mali voľné ruky.

Ruže sa stali symbolom našej spoločnosti. Cesta k finálnym produktom našej značky bola tŕnistá. Ale my sme sa nevzdali! Hnala nás túžba, ktorá sa zhmotnila do motta našej spoločnosti:

Každá žena je krásna a jedinečná! Každá žena si zaslúži lásku a osobitnú starostlivosť. Chceme vo vás prebudiť bohyňu a zahaliť vaše telo do omamnej vône kráľovnej všetkých kvetov – damašskej ruže.

✅ Spolupracujeme s férovými pestovateľmi a farmármi s certifikovanými ekologickými produktmi.

✅ Každé pole najprv osobne skontrolujeme a pestovatelia sú našimi skvelými partnermi.

✅ Investujeme do výroby.

✅ Inovujeme.

✅ Balíme ekologicky do inovatívnych obalov, ktoré sme sami navrhli. Naše tašky v krabičkách sú výsledkom mnohých bezsenných nocí a sme radi, že sa vám naša práca páči vo vašich kúpeľniach a pri každodennej starostlivosti o pleť, telo a vlasy.

✅ Štítky a výsledný dizajn sú čerešničkou na torte. Za všetkým je naša túžba vniesť luxus do vášho ranného a večerného rituálu. Aby vás potešila a zahalila do omamnej vône rozkvitnutého ružového poľa.

✅ Sme tu pre vás!

Navrhnuté v Českej republike, vyrobené v Bulharsku zo surovín najvyššej kvality. S láskou a úctou k prírode.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke od 65 €

Posielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac informácií

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

PayPal / Comgate / MasterCard / Visa

ZADARMO

Elektronická kniha

6 aromatických gurmánskych receptov s kvetinovými vodami