Košík

Neváhajte sa s nami spojiť +421 903 225 961

Doprava zadarmo pri objednávke od od €200

Můj nákup

Chcete sa s nami spojiť?

Volajte: +421 903 225 961

Sledujte nás

Sozole Slovensko na konferencii Umenie byť ženou

Aby ste slovenské Sozole Rose ešte lepšie spoznali, predstavujeme sa vám aj na verejných eventoch. Rozumieme, že esencie si radi skúšate, voniate a kombinujete navzájom a občas sa hodí rada Aromakoučky. My sme si plne vedomé, že osobný kontakt a odborná rada je to najlepšie, čo vo svete aromaterapie a prírodnej kozmetiky môžeme k našim produktom ponúknuť. Týmto sa ešte raz chcem poďakovať mojej kolegynke Katke, s ktorou sme sa skvelo dopĺňali.

Na aprílovej konferencii Umenie byť ženou sme predstavili aj novinky zo sveta Sozole Rose – rastlinný olej z granátového jablka- z ktorého ste ani jeden nenechali vrátiť sa do skladu :), ako aj éterické oleje, ktoré si čoskoro budete môcť vybrať aj na eshope. Veľmi nás potešil záujem o kvetové vody a absolútne topkou sa stala kvetová voda damašská ruža v rozprašovači. Nehovoriac o luxusnom botanickom sére MORE RUŽÍ, ktoré ste nám komplet vykúpili :).

V našom eshope je toho oveľa viac, čo vám priblíži rastlinný svet cez ich esencie a posolstvo funkčnosti pre ľudský organizmus. Hľadáme preto nové a nové možnosti, kde by sme sa stretli a ukázali sa vám osobne. Pripravujeme kurzy, workshopy, účasť na predajných miestach. A ak máte firmu a ľudí, ktorým doprajete, pozvite nás na workshop Firemnej aromaterapie, ktorú vám ušijeme namieru.

Rovno z konferencie odišli voňavé balíčky pre firemných zákazníkov. My aj v teréne dokážeme malé zázraky a bez prípravy sme vyskladnili 15 tašiek s rozprašovačmi a éterickými olejmi. Môžeme si to dovoliť, pretože produkty Sozole Rose sú všetky balené v efektných krabičkách, obaly sú luxusné a veľmi kvalitné. Všetky naviac recyklovateľné a viac krát využiteľné. Súčasťou filozofie Sozole je nielen ekológia, ale i podpora drobných farmárov – poľnohospodárov, ktorí pre nás pestujú rastliny a za svoju prácu dostávajú férovú odmenu.

Esencie rastlín otvárajú srdcia, spúšťajú emócie. Na tomto efekte je vlastne založená aromaterapia. A my cez rastliny zachytené v esenciách Sozole Rose chceme aj vám odovzdať emóciu radosti a šťastia.

Som tu pre vás

Henrieta Kundrátová, Aromakoučka
Výhradná distribútorka značky Sozole Rose pre Slovensko

www.sozole.sk

Nájdete nás aj na INSTAGRAM Sozole Slovensko a FACEBOOK Sozole Slovensko 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava zadarmo

pri objednávke od €200

Zasielame do zahraničia

kontaktujte nás pre viac info

Klientska podpora

Po-pia 8:00 - 18:00

100% Bezpečný nákup

Trust Pay/ PayPal / MasterCard / Visa